HAKKIMIZDA


Neden buradayız?

Günümüz dünyasında dijital olan her şeydeki ilerleme kısıtlamaları ortadan kaldırıyor, herkesin yaşamını ve işini etkileyen, heyecan verici gelişmeler yaşanıyor. Dijital dönüşüm, işletmelerin müşterilerinin sesini duyması, araştırma ve odak gruplarının dar merceklerinden kurtulması için yepyeni imkanlar sağlıyor.

Endüstri 4.0 çağında büyük veri, bulut depolama, nesnelerin interneti, 3D yazıcılar, artırılmış gerçeklik uygulamaları ve siber fiziksel sistemler gibi devrim yaratan teknolojiler; işletmelerin kazanç,verimlilik ve performans artışı için motor görevi görmektedir. Bu teknolojileri bir kaldıraç olarak kullanan işletmeler, çoktan rakiplerinin birkaç adım önüne geçtiler bile.

"O2 Industry 4.0" ekibi olarak bizler, bu yola başarılı kariyerlere sahip Makine, Elektrik-Elektronik ve Endüstri Mühendisi olan kurucularımızla çıktık ve kurucularımızın işletmeler için ulaşılabilir “Dijital Ustalık” vizyonu ile emin adımlarla ilerlemekteyiz.

Sonuç olarak diyebiliriz ki “daha bir şey görmedik!” Önümüzdeki yıllar içerisinde sanayiler, ekonomiler ve muhtemelen tüm toplumlar yeni teknolojiler sağanağı tarafından dönüşüme uğratılacak. Bu dönüşümde siz nerede olacaksınız? Bizler bu soruya kolayca cevap verebilmeniz için buradayız!

Biz ne yapıyoruz?

O2 Industry 4.0, işletmelere “Dijital Dönüşüm” yolculuğunda rehberlik etmek üzere kurulmuş, mühendislik kökenli bir firmadır. İşletmelerin mevcut durum analizlerinin yapılması, Endüstri 4.0 olgunluk seviyelerinin belirlenmesi ve dijital dönüşüm yol haritalarının hazırlanması süreçlerinde mühendislik bakış açısıyla danışmanlık ve müşavirlik hizmetleri sunarken; stratejik, teknik ve operasyonel planlama süreçlerine de liderlik ediyoruz. Daha fazla detay için “hizmetlerimiz” sayfamıza göz atabilirsiniz.

Biz kimiz?

Akıllı Çağ ile birlikte “danışmanlık” kavramı da yeni bir boyut kazandı!
O2 Industry 4.0 ekibi, yeni nesil danışmanlık hizmetlerinin, insan ve bilgisayar yeteneklerinin bileşimiyle en verimli halde sunulabileceğine inanan, modern mühendislerden oluşmaktadır! Ekibimizin çekirdeğini oluşturan deneyimli Makine, Elektrik-Elektronik, Endüstri, Bilgisayar ve Enerji Mühendisi kadromuz ile işletmenizin Akıllı Çağ’a tam entegrasyonu için yanınızdayız! Yarının fırsatlarını bugünden görmek, anlamak ve hemen harekete geçmek için iş birliğine hazırız!

Katma Değerimiz Nedir?

Dijital dönüşüm yolculuğunda yepyeni yolların keşfinde sizinle birlikteyiz.
Aynı masa etrafında yeni şirket stratejinizi birlikte belirliyor, yeni vizyonunuzu oluşturuyor ve Akıllı Çağ’da hem tasarruf etmenizi hem de para kazanmanızı sağlayacak ilk adımları atıyoruz! Müşterilerimizi kendi alanlarında bir adım öne geçmelerini sağlayabilemek, işletmelerini daha akıllıve dijital hale getirebilmek "O2 Industry 4.0" ekibi için bir tutkudur.